• Przedszkole zastępcze

• W związku z przerwą wakacyjną w przedszkolu, zaplanowaną na okres 29.07.2024 – 31.08.2024, rodzice, którzy nie mają możliwości zapewniania osobistej opieki swojemu dziecku w tym okresie, mają prawo ubiegać się o przyjęcie dziecka do zastępczej placówki przedszkolnej, którą jest Oddział Przedszkolny w Słonem.

• Druk wniosku dostępny jest poniżej. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenie o zatrudnieniu rodziców oraz klauzulę RODO.
          • Wniosek należy złożyć w terminie od 1 do 20 maja 2024 r. (do godz. 12.00) w sekretariacie zastępczej placówki przedszkolnej.
          • Lista dzieci przyjętych zostanie opublikowana 29 maja 2024 r. na stronie internetowej zastępczej placówki przedszkolnej.

Dokumenty do pobrania:

Klauzula RODO